Bilgi Almak İçin Bizi Arayınız İrtibat Tel:05330255551

  • Bütün Tır Kamyon Otobüs Adblue Obd iptal cihazı Fiyatları

OBD Adblue Emülatörü

OBD AdBlue Emülatörü, Ford Cargo, Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ve Renault tarafından yapılan TIR , OTOBUSLER ve diğer ağır vasıta araçlarda kullanılan AdBlue egzoz katalitik sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır. AdBlue Emulator cihazı araçtaki Adblue sistemini elektronik olarak yok sayar.

Yeni versiyon olan OBD Adblue Emülatörleri, OBD soketi bağlantısı ile montajda büyük kolaylık sağlamaktadır. OBD Adblue Emülatörü, aracın OBD soketine takmanızla Adblue sistemi devre dışı kalacaktır.

Günümüzde üretilen Ağır Vasıta Kamyon ve Otobüsler Avrupa standartlarına uygun olarak Adblue sistemleri ile üretilmektedir. Fakat yurtdışında bazı bölgelerde adblue sıvısının satışı olmadığı için adblue sıvısı bittiğinde araçların motor güçleri(çekişi) azalmaktadır. Bu sistem genel olarak adblue sistemi sağlam olan yada arızalı olan araçlarda Adblue sistemini geçersiz kılmak için kullanılmaktadır.

Bu cihaz, araç üzerindeki başka bir elektronik sistemi etkilemeden ve kesintisiz çalışır. Emülatörün bu sürümü Desteklenen tüm agır vasıta araçlar için kullanılabilir. OBD AdBlue Emülatörü, bir çok marka desteğine sahiptir. Sadece emülatör için gerekli programı yükleyerek, desteklenen herhangi bir ağır vasıtada kullanabilirsiniz.

AdBlue sistemi ile donatılmış bir TIR veya OTOBÜS AdBlue Emulator sayesinde çok kolay bir şekilde ayrıca uygun ve anında sistemi geçersiz kılar, AdBlue sıvı kullanımını durdurur. AdBlue Emulator herhangi bir güç kaybına neden olmaz, panelde veya tanı sisteminde herhangi bir uyarı olmayacak şekilde uygulanır.

Bu cihazın montajı aracın OBD soketine yapılmaktadır ve montaj işlemi oldukça kolaydır. Montaj sonrasında ise aracın Adblue sistemi devre dışı kalır ve emilatör araca hiçbir şekilde zarar vermez.


Bu emilatör ile ayrıca Adblue sistemi üzerindeki Adblue arızası olan (örneğin: nox sensörü) araçlarda da Adblue sistemini devre dışı bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bütün Tır Kamyon Otobüs Adblue Obd iptal cihazı Fiyatları

  • 200,00TL


Etiketler: OBD AdBlue Emülatörü, Ford Cargo, Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ve Renault