Bilgi Almak İçin Bizi Arayınız İrtibat Tel:05330255551

LAUNCH EASYDİAG 2.0 İLE AKILLI TELEFONUNUZU / TABLETİNİZİ GÜÇLÜ BİR TANI-ARIZA TESPİT ARACI HALİNE GETİREBİLİRSİNİZ. ÜRÜN PROFESYONEL X431 DİAGUN İLE AYNI FONKSİYONLARA SAHİPTİR.

LAUNCH EASYDİAG 2.0 ANDROİD UYUMLU CİHAZLARLA BULUETOOTH ÜZERİNDEN KLASİK OBDII ÖZELLİKLERİNE EK OLARAK; MOTOR, OTOMATİK ŞANZIMAN, ABS (FRENLER), SRS (EMNİYET KEMERLERİ VE HAVA YASTIĞI) GÖVDE BEYNİ, DİREKSİYON, KLİMA, GÖSTERGE, ANAHTAR, İMMO  DAHİL OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ ELEKTRONİK SİSTEMLERE KOLAYCA/TAM ERİŞİM SAĞLAMA İMKANI SUNAR

LAUNCH ESYDİAG 2.0; OTOMATİK TANIMA, CANLI VERİ, HATA OKUMA VE ARIZA KODLARI TEMİZLEME, GRAFİKLENDİRME, AKTİVASYON, KODLAMA VE YAPILANDIRMA (İMMOBİLİZER, ENJEKTÖRLER, ABS HAVALANDIRMA, KALİBRASYON, SIFIRLAMA VB.) GİBİ DİĞER ÖZEL FONKSİYONLARI YAPMA OLANAĞI SUNAN BAYİ SEVİYESİNDE PROFESYONEL/EVRENSEL ARIZA TESPİT CİHAZIDIR
MERCEDES: ORJİNAL SERVİS CİHAZI İLE HEMEN HEMEN AYNI ÖZELLİKLERE SAHİPTİR. HAVA FİLTRESİ KODLAMA VE PARTİKÜL JENERASYONU YAPAR, SERVİS, BALATA RESETLER, ŞANZIMAN KODLAR, PARÇA DEĞİŞİMİNDE KODLAMA VB İŞLEMLERİ YAPABİLİR... 

TOYOTA: ORJİNAL SERVİS CİHAZI İLE AYNI İŞLERİ YAPAR, ŞANZIMAN KODLAR VE DİĞER İŞLEMLERİN HEPSİ ORJİNALİ İLE HEMEN HEMEN AYNIDIR. 

HYUNDAİ VE KİA: SERVİS CİHAZI İLE BİREBİR AYNI ÖZELLİKTEDİR. KODLAMA PARTİKÜL VE DİĞER TÜM İŞLEMLERİ YAPABİLMEKTEDİR. 

BMW: BU CİHAZ BMW İÇİN O KADAR GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER SUNAR Kİ, BİR TIK İLE TÜM SİSTEMİ TARAR VE TÜM SİSTEMİ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. OLDUKÇA PRATİK VE KULLANIMI RAHATTIR. AYRICA  BU CİHAZ İLE CAS GÜVENLİK SİSTEMİ İŞLEMLERİ, BİR TIK İLE SERVİS BALATA VB. HERŞEYİ SIFIRLAMA OLANAĞINA SAHİP OLURSUNUZ. 

RENAULT VE DACİA: SERVİS CİHAZ İLE BİREBİR AYNI GİBİDİR. BU CİHAZA SAHİP İSENİZ BU MARKALARDA BAŞKA BİR CİHAZA İHTİYAÇ DUYMAZSINIZ. 

CİTROEN VE PEUGEOT: SERVİS CİHAZI İLE ÇOK YAKIN ÖZELLİKLERİ VARDIR. ÖRNEĞİN, ŞANZIMAN KODLAMA, PARTİKÜL SIVI RESETLEME, TÜM ARAÇLARDA PARTİKÜL JENERASYONU, KODLAMALAR VE DİĞER BİR ÇOK İŞLEMİ YAPMA İMKANI SUNAR.. 

HONDA:  BU CİHAZ İLE HONDA MARKA ARAÇLAR İÇİN ADET MÜKEMMEL BİR KULLANIM SUNAR.  ABARTI OLMAZSA MOTOR BEYNİNİ ÇIKARIP  YENİSİNİ TAKABİLİRSİNİZ, YANİ CİHAZ BU KADAR GENİŞ KODLAMA VE İŞLEM İMKANI SUNABİLMEKTEDİR. NEREDEYSE %100 ORJİNAL CİHAZI İLE AYN ÖZELLİKLERİ TAŞIR. 

VAG GRUBU: VW AUDİ, SEAT, SKODA ARAÇLAR İÇİN BU CİHAZ ADETA VAG COM CİHAZININ BİR BENZERİDİR. NORMAL TAMİRCİLER BU BÖLÜMDE İŞLEM YAPARKEN OLDUKÇA ZORLANIR AMA SERVİS SIFIRLAMA, ARIZALARIN OKUNMASI SİLİNMESİ GİBİ İŞLEMLER OLDUKÇA BASİTTİR. ZORLANILAN BÖLÜM KODLAMA, PROGRAMLAMA VE BAZI ADAPTASYON İŞLEMLERİDİR, BU KODLAMA VE ADAPTASYON İŞLEMLERİNDE TECRÜBE SAHİBİ OLMAK, KODLAMA İŞLEMLERİNDEN ANLAMAK GEREKİR.. 

KISACA, KULLANDIĞI YAZILIMLAR SAYESİNDE 70 ÜZERİ OTOMOBİL MARKASI, NEREDEYSE TÜM OTOMOBİL MARKALARI BU CİHAZIN KULLANIM ALANINA DAHİLDİR VE BİREBİR SERVİS CİHAZLARI İLE 90% AYNI ÖZELLİKLERE SAHİPTİR. BİRÇOK MARKADA İSE %100 SERVİS CİHAZI İLE AYNIDIR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

LAUNCH EASYDİAG 2.0 (X431) ORJİNAL CİHAZ - FULL ARAÇ PROGRAMI 2017 VERSİYON

  • 1.500,00TL