Bilgi Almak İçin Bizi Arayınız İrtibat Tel:05330255551

Ford Motorun orijinal arıza tespit cihazıdır. ford ids versiyon 107.01
(Full Türkçe Arayüzü)
 
Sistemleri test edebilme.
Arıza kodlarını okuma/silme.
Modül Programlama.
Ateşleme Sistemi Testi.
EGR Testi.
Canlı değerleri okuma.
Hava Akışmetre Sensörü Testi.
Transit Enjektör Testi.
Gaz Kelebeği Hassaslık Testi.
Benzin ve Mazot Pompası Testi.
ABS Testi + ESP Testi.
Genel Elektronik Modülü Testi.
Gövde Kontrol Testi.
Dizel Motor Testi.
Benzinli Motor Testi.
 
 
Paket İçeriği:
16-Pimli 2.4 m DLC Kablosu
IDS 4 m PC Ethernet-USB Ana Bilgisayar Kablosu
 
Bildiğimiz gibi Ford VCM Ford &Mazda; Jaguar ve Land Rover için profesyonel bir tanı aracıdır. Şimdi DRSOBD önceki sürümlere göre daha fazla araba ile daha fazla işlev ve çalışma ekler V73 Ford Rotunda Bayi IDS VCM Yeni Sürüm DIS tanıttı.
Ford VCM IDS DISV73 araba modelini destekler ve yıl 
Ford VCM IDS tarayıcısı tüm Ford Motor Company araç ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla aracın seri iletişim arabirimleri sağlar. 
Ford VCM IDS Yeni sürüm: V73, Jaguar ve Land Rover: V120/V126 . Ford Rotunda Bayi IDS VCM yeni versiyonu yeni araçların bazı türleri ekler: o kadar 2011 yılı için ford ve Mazda ile çalışır; bu 2011,2011 yılına kadar 2011 yılına kadar ve Land Rover ile Jaguar'ın ile uyumludur.
Ford VCM Uygulama Genel 
Entegre Teşhis Yazılımı (IDS) yeni nesil bir tanı aracıdır. IDS Araç İletişim anda NGS kullanılan Modülü (VCM) + ve PDS ile bir off-the-raf dizüstü bilgisayar ve yeni bir Araç Ölçüm Modülü (VMM), çalıştırmak için modifiye WDS yazılımı bütünleştirir.
Teşhis Ford VCM IDS V73 Araç Bağlantı 
16-pin DLC kablo araca VCM bağlamak için kullanılır VCM. VCM ve VMM Ethernet-USB Adaptör Kablosu (H406/H416) aracılığıyla dizüstü bilgisayara bağlayın.
Ford Rotunda Bayi IDS VCM Arabirim Aygıtları 
bu uygulama ile birlikte kullanılan arayüzü cihazları: 
1.VCM - Araç İletişim 16 pinli tanı link üzerinden tüm Ford araçları ile Modülü-iletişim kurar. Bu tek cihaz tüm Ford tanılama yazılımı tarafından kullanılan ve modüler stratejinin çekirdek edilir. VCM sahipliği IDS, PDS ve kalibrasyonları da dahil olmak üzere tüm VCM yazılım erişim sağlar. 
2.VMM-Araç Ölçüm elektronik ve dönüştürücü bazlı ölçümler Modülü-yönetir. : Dizüstü bilgisayar bağlı VMM aşağıdaki işlevleri sunuyor 
1 Ateşleme Sistemi Test 
2 Yakıt Basınç Testi 
3 Yakıt sızıntısı aşağı Testi 
4 Enjektör Akış Testi 
5 İkincil Ateşleme 
6 Akım Probu İşlevsellik 
7 Osiloskop 
8 Dijital Multi-Meter
 
 
Açıklama:
Ford VCM IDS (VCM) yüksek performanslı, sağlam, aracın seri iletişim kapısıdır. Bu cihaz tüm Ford Motor Company araç ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla aracın seri iletişim arabirimleri sağlar. 
VCM ünitesi, örneğin kullanılabilir PCMCIA genişletme yuvası için sert, koruyucu, plastik kapak ile magnezyum muhafaza içinde yer alır kablosuz LAN kartları ve hafıza genişletme. 
VCM cihazın dahili VCM, araç, ve ana cihaz (görsel modu ile kullanım sağlamak için beş LED durum göstergeleri içerir örneğin NGS Klasik T-Kulp, PC, Pocket PC / PDS ve Dizüstü / IDS) işlemi. 
VCM da endüstri standardı yüksek hızlı ana bilgisayar arabirimleri yanı sıra test edilen araç için bağlantı için sökülebilir kablolar var. 
VCM 2007,7 DVD hem IDS (Integrated Diagnostik Yazılımı) ve PDS (Portable Teşhis Yazılımı) araçları içerir. 
Teşhis kapsama en 1996 2008 MY (1995 2007 üretilen) Ford, Lincoln / Mercury & Mazda araçlar içerir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ford Arıza Tespit Cihazı (ids vcm) vcm ids 1

  • 1.500,00TL


Benzer Ürünler

Ford VCM IDS II (2) son versiyon Arıza Tespit Cihazı+Modül Programlama+Anahtar Kodlama

Ford VCM IDS II (2) son versiyon Arıza Tespit Cihazı+Modül Programlama+Anahtar Kodlama

FORD İDS VCM II VERSİYON 107.01En iyi fiyat garantisi ve En iyi Teknik Destek SATIŞ SONRASI TEKNİK D..

1.500,00TL

Etiketler: Sistemleri test edebilme. Arıza kodlarını okuma/silme. Modül Programlama. Ateşleme Sistemi Testi. EGR Testi. Canlı değerleri okuma. Hava Akışmetre Sensörü Testi. Transit Enjektör Testi. Gaz Kelebeği Hassaslık Testi. Benzin ve Mazot Pompası Testi. ABS Testi + ESP Testi. Genel Elektronik Modülü Testi. Gövde Kontrol Testi. Dizel Motor Testi. Benzinli Motor Testi.